En SüPEr Ve En yENi hEPSİ sİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN SÜPER... ! HEPSİ SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yasemin röportaj

YazarMesaj
''*~~AyZ~~''*
Dicek Kelime bulamıyom Yani
Dicek Kelime bulamıyom Yani

hobin? : Dans
kim tavsiye etti? : google

Yasemin röportaj Empty
MesajKonu: Yasemin röportaj   Yasemin röportaj Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 9:00 pm

SORULAR

1- İlk aşkınızı anlatır mısınız?

2- İlk kez kime "Seni Seviyorum" dediniz?

3- İlk öpüşmenizde ne hissetiniz?

4- Aşkla ilgili en büyük korkunuz nedir?

5- En uzun ve en kısa ilişkiniz ne kadar sürdü?

6- Sevgilinizden beklediğin en önemli şey nedir?

7- Sevgililer Günü hakkında neler düşünüyorsun?

İlk 17 yaşında öpüştüm

Yasemin

1- İlkokuldaydım, ben dörde gidiyordum, o da beşe gidiyordu. Tolga’ydı adı. O da farkındaydı durumunun, çok tarz bir çocuktu. Giydiği kazağın kolları çok uzun olurdu ve uçları yırtık pırtık olurdu.

2- Herhalde 15 yaşındaydım, kime dediğimi hatırlıyorum, ama söylemeyeceğim. Onu görünce böyle kalbim deliler gibi atardı çok iyi hatırlıyorum.

3- 17 yaşındaydım. Yanımda Gülçin vardı. Çocuk benden iki yaş büyüktü. Bir şey hissetmemiştim aslında, "Ne bu ya?" olmuştum.

4- Aşk zaten korkutucu bir şey!

5- En kısa ilişki diye bir şey yok aslında çünkü o ilişki değil. Yazlıktaydık, biri vardı. Sonra benim arkadaşımın arkadaşı olduğunu öğrendik. Arkadaşlarım beni biraz etkiledi ve dene bu çocukla dediler. Bir hafta dayanabildim. En uzun ilişkim de iki sene sürdü.

6- Karşımdaki işime saygı duysun. Anlayış çok önemli. İşime saygı duymuyorsa benim hayatımda olamayacak demektir. Telefon açamadığımda, "Neredeydin sen?" diye bir ses duymak istemiyorum telefonda. İşime saygı ve anlayış o kadar

7- Sevgililer Günü hakkında bir şey düşünmüyorum çünkü sevgilim yok.

Yusuf Akgün

1- 17 yaşındaydım aşık oldum. Hálá beraberiz.

2- Ona... Lisede tanıştık, önce arkadaştık, sonra bir baktık sevgili olmuşuz.

3- Yorum yok...

4- Aşksız kalmaktan korkarım.

5- En uzun 6 sene, en kısa 6 sene.

6- Huzur.

7- Uzun zamandır beraberiz biz. Çiçekli balonlu kutlamalardan tutun da pırlantalı hediyelere kadar vardırdık olayı. Ama artık Sevgililer Günü bana daha çok ticari bir kavram olarak geliyor. İnsan sevgilisine sevgisini sunmak için tek bir günü beklememeli bence.

Öncedendi ama bulamayanlar için Şubat sayısı
http://gruphepsifan.org

Yasemin röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yasemin sahneden dusmus